Logowanie i rejestracja

Nasza aplikacja do rozliczeń podatkowych w Polsce to pełna automatyzacja podczas składania deklaracji podatkowej. Korzystając z PitBota, wystarczy podać dane raz, a system je zapamięta. Wszystko to za sprawą autouzupełniania danych – pełna wygoda!

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Raz w zupełności wystarczy

Nie musisz się powtarzać!

Wychodzimy z założenia, że człowiek nie lubi się powtarzać. Dlatego też PitBot posiada – jakże przydatną w naszych oczach – funkcję autouzupełniania danych. O ile w przypadku podawania danych do paru pól nie jest jeszcze tak męczące, tak uzupełnianie kilkunastu/kilkudziesięciu rubryk może być uciążliwe – zwłaszcza gdy robi się to rok w rok. Korzystając z PitBot, oszczędzasz sobie roboty – podaj dane jednorazowo – PitBot je zapamięta i przy następnym korzystaniu automatycznie je wpisze w odpowiednie pola.

Tak jest szybciej

Oszczędź czas i nerwy

Sprawy podatkowe z reguły kojarzą się z jednym – nerwami. Są one oczywiście uzasadnione – w końcu system podatkowy daje się we znaki każdemu podatnikowi – zwłaszcza gdy przychodzi czas złożenia deklaracji. Przygotowanie dokumentów w tradycyjny sposób, czyli na papierze, zajmuje czasem nawet parę godzin – w PitBot jest to tylko kilka minut – duża w tym zasługa autouzupełniania danych – przekonaj się sam, jaka to wygoda!

Najczęściej zadawane pytania

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM