Logowanie i rejestracja

Aby móc skorzystać z możliwości PitBota, należy utworzyć konto. Nie jest to nic skomplikowanego – wystarczy podać podstawowe dane, adres e-mail, ustalić hasło i gotowe. Po otrzymaniu wiadomości na swoją skrzynkę pocztową wejdź w link aktywacyjny – od tego momentu możesz korzystać z naszej aplikacji do rozliczeń podatku.

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

To tylko chwila

Rejestracja w kilka minut

Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak męczące może być zakładanie konta. Sami nie lubimy, gdy trzeba wypełniać kilkanaście rubryk, szykować multum danych i czekać na potwierdzenie aktywacji konta. Dlatego też stworzyliśmy prosty panel rejestracyjny, dzięki któremu w kilka minut założysz konto – szybko i prosto, czyli tak, jak to powinno wyglądać!

Prostota przede wszystkim

Intuicyjne logowanie

Podobnie jak w przypadku rejestracji – nasz panel logowania został zaprojektowany tak, aby wszystko przebiegało bardzo szybko i sprawnie. Wystarczy, że podasz dane logowania raz – opcja autouzupełniania zrobi swoje. Nie będziesz musiał za każdym razem wpisywać od nowa swoich danych – logowanie w PitBot zajmie Ci mniej niż 10 sekund – przetestuj już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM