Ulgi podatkowe

Zastanawiasz się, czy przysługują Ci jakieś ulgi podatkowe? Pozwól sobie pomóc! PitBot oceni Twoją sytuację i pomoże w wyborze odpowiedniej obniżki, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze.

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Zwolnienie, które się należy

Ulga podatkowa – rekompensata od państwa

Zgodnie z polskimi przepisami niektórzy podatnicy mogą ubiegać się o pewne odliczenia, zwolnienia i obniżki, których zastosowanie powoduje obniżenie zobowiązania podatkowego. Innymi słowy – ulgi podatkowe sprawiają, że podatek, który należy zapłacić państwu, finalnie jest mniejszy, niż powinien.

Daj sobie pomóc

PitBot – pomoc w wyborze ulgi podatkowej

Aby liczyć na przyznanie ulgi podatkowej, należy spełnić określone warunki. Uzależnione są one m.in. od sytuacji finansowej i życiowej podatnika. Jeśli nie wiesz, czy spełniasz wymagania i czy możesz skorzystać z jakiegokolwiek odliczenia, włącz PitBota, prześlij dokumenty, a program zajmie się resztą. Aplikacja podpowie Ci, o jaką ulgę ewentualnie możesz się ubiegać. Nie trać czasu na żmudne czytanie przepisów – PitBot zrobi wszystko za Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM