Zostań Bohaterem 💪

Twoja pomoc wiele znaczy😍. Przekazując 1,5 % podatku nie tylko pomagasz, ale stajesz się bohaterem 💛💙

Rozlicz PIT teraz

Przekaż 1,5% - nieś pomoc dla Ukrainy

Pamiętaj, że przekazanie 1,5% nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wystarczy, że złożysz deklarację podatkową online, określając szczegółowy cel i KRS. To niby drobnostka, krótka chwila, a kilkanaście złotych trafi do potrzebujących. W tym roku wraz z organizacją Sursum Corda pomagamy Ukrainie.

Liczy się gest

Pomyśl, że milion Polaków przekaże swój 1,5% podatku na pomoc Ukrainie. To około 60 000 000 PLN. Właśnie te pieniądze są obecnie potrzebne naszym sąsiadom.

 

Przekazując 1,5% podatku, pokazujesz, że nie jesteś obojętny na cierpienie innych, a za Twoją pomoc nie oczekujesz nic w zamian.

Hej, Sokoły!

“Hej, tam gdzieś znad czarnej wody Wsiada na koń Kozak młody.

Czule żegna się z dziewczyną, Jeszcze czulej z Ukrainą.”

Znasz to? To wielka historia. Nie pozwólmy, aby została zniszczona. Bo historia to ludzie. Ludzie, którzy teraz potrzebują Twojej pomocy.

Bony zakupowe dla potrzebujących

Stowarzyszenie SURSUM CORDA jest inicjatorem akcji “Pomóż w starcie – przekaż wsparcie”, której celem jest pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed konfliktem zbrojnym do Polski.

Będą to bony zakupowe dla uchodźców – by mogli zaopatrzyć się w to, co im będzie najbardziej potrzebne.

Ta forma rozwiązuje problem przekazywania gotówki lub przelewów. Zależy nam na pomocy skutecznej i efektywnej.

Najczęściej zadawane pytania

CZY APLIKACJA JEST DARMOWA?

More

Tak. Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje.

JAKIE PRZYCHODY WSPIERA PITBOT.PL?

More

Wersja podstawowa obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Co więcej, Pitbot przystosowany jest również do rozliczeń zagranicznych (e-deklaracje z załącznikiem PIT ZG). Na ten moment nie wspieramy przychodów w formie renty, emerytury czy działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że stale się rozwijamy, dlatego też tego typu opcje już niedługo mogą być dostępne! Nie wspieramy innych przychodów takich jak emerytury, renty czy działalność gospodarczą.  Pamiętaj, że ciągle się rozwijamy i taką opcję możesz wkrótce u nas zobaczyć.

JAKA NIESPODZIANKA MNIE CZEKA PO WYSŁANIU PIT?

More

Gdybyśmy głośno o tym pisali, to jaka byłaby to niespodzianka? Nie chcemy psuć Ci zabawy – możemy zapewnić jednak, że po wypełnieniu PIT z naszą aplikacją możesz liczyć na drobny podarunek w ramach podziękowania za zaufanie.

CZY POSIADACIE APLIKACJE NA ANDROID I IOS?

More

Tak. Pitbot to program PIT przystosowany na urządzenia z systemem Android i iOS.

CZY PITBOT TO JEDYNIE APLIKACJA MOBILNA, CZY JEST DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI WEBOWEJ?

More

Nasza aplikacja do PIT ma aspiracje do bycia Twoim pierwszym wyborem, dlatego też podążamy za najnowszymi trendami, nie zamykając się na żadne rozwiązanie. Pitbot dostępny jest nie tylko w wersji mobilnej, ale również jako aplikacja webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność i wygodę użytku.

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM