Zostań Bohaterem 💪

Twoja pomoc wiele znaczy😍. Przekazując 1,5 % podatku nie tylko pomagasz, ale stajesz się bohaterem 💛

Rozlicz PIT teraz

Przekaż 1,5% na wypoczynek dla dzieci

Pamiętaj, że przekazanie 1,5% nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wystarczy, że złożysz deklarację podatkową online, określając szczegółowy cel i KRS. To niby drobnostka, krótka chwila, a kilkanaście złotych trafi do potrzebujących. W tym roku wraz z organizacją Sursum Corda pomagamy dzieciom z rodzin doświadczających przewlekłej i kosztownej choroby. Chcemy aby one też mogły godnie spędzić wakacje.

Liczy się gest

Pomyśl, że milion Polaków przekaże swój 1,5% podatku na pomoc dzieciom. To około 60 000 000 PLN. Właśnie te pieniądze są obecnie potrzebne na zorganizowanie wypoczynku.

 

Przekazując 1,5% podatku, pokazujesz, że nie jesteś obojętny na cierpienie innych, a za Twoją pomoc nie oczekujesz nic w zamian.

Wypoczynek dla dzieci z rodzin doświadczających przewlekłej i kosztownej choroby

Każdy ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa i wspomnień, które są kapitałem na całe życie! Wyobraź sobie dziecko, które ma w domu ciężko chore rodzeństwo lub siostrę/brata z niepełnosprawnością. Wyobraź sobie ich rodziców, albo – bo tak jest często – samotną mamę, która dzielnie opiekuje się całą gromadką. Nie trzeba być Scherlockiem Holmsem, żeby się domyślić, że sporo uwagi i funduszy będzie naturalnie skupionych na chorym dziecku. A reszta rodzeństw też chce żyć jak rówieśnicy.

Procentuj!

Jeśli i Ty uważasz, że zdrowym dzieciom, które uczestniczą w opiece nad chorym rodzeństwem warto dać wypoczynek i dobre wspomnienia – ufundujmy im razem ferie lub wakacje. Niech mogą – jak inne dzieci – skorzystać z półkolonii lub kolonii, niech mama nie ma dylematu, czy zapłacić za leki i rehabilitację chorego dziecka, czy wywołać uśmiech propozycją wakacji dla zdrowego dziecka.

Naszym celem jest wyrównanie szans na skorzystanie z wypoczynku dla 10 dzieci i młodzieży (w wieku 7–14 lat), z rodzin obciążonych ciężką chorobą lub niepełnosprawnością rodzeństwa. Jeśli w domu nie ma rodzeństwa – z wypoczynku będzie mógł skorzystać rodzic, który opiekuje się chorym dzieckiem. Znamy takie rodziny, które potrzebują takiej pomocy.

Najczęściej zadawane pytania

CZY APLIKACJA JEST DARMOWA?

More

Tak. Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje.

JAKIE PRZYCHODY WSPIERA PITBOT.PL?

More

Wersja podstawowa obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Co więcej, Pitbot przystosowany jest również do rozliczeń zagranicznych (e-deklaracje z załącznikiem PIT ZG). Na ten moment nie wspieramy przychodów w formie renty, emerytury czy działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że stale się rozwijamy, dlatego też tego typu opcje już niedługo mogą być dostępne! Nie wspieramy innych przychodów takich jak emerytury, renty czy działalność gospodarczą.  Pamiętaj, że ciągle się rozwijamy i taką opcję możesz wkrótce u nas zobaczyć.

JAKA NIESPODZIANKA MNIE CZEKA PO WYSŁANIU PIT?

More

Gdybyśmy głośno o tym pisali, to jaka byłaby to niespodzianka? Nie chcemy psuć Ci zabawy – możemy zapewnić jednak, że po wypełnieniu PIT z naszą aplikacją możesz liczyć na drobny podarunek w ramach podziękowania za zaufanie.

CZY POSIADACIE APLIKACJE NA ANDROID I IOS?

More

Tak. Pitbot to program PIT przystosowany na urządzenia z systemem Android i iOS.

CZY PITBOT TO JEDYNIE APLIKACJA MOBILNA, CZY JEST DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI WEBOWEJ?

More

Nasza aplikacja do PIT ma aspiracje do bycia Twoim pierwszym wyborem, dlatego też podążamy za najnowszymi trendami, nie zamykając się na żadne rozwiązanie. Pitbot dostępny jest nie tylko w wersji mobilnej, ale również jako aplikacja webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność i wygodę użytku.

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM