Rozliczenie PIT-37 za 2021 rok
– z PitBotem to prostsze, niż myślisz!

Jak rozliczyć PIT-37 przez Internet? Najlepiej za pomocą sprawdzonej aplikacji! Poznaj bliżej PitBota, czyli innowacyjny program do rozliczania PIT-37 (i nie tylko), z którego możesz skorzystać z każdego miejsca i o każdej porze – zapraszamy!

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Bo czas  jest ważny

Rozliczenie PITu-37 online – to tylko chwila!

Dlaczego elektroniczne rozliczenie roczne PIT-37 się opłaca? Przede wszystkim dlatego, że zajmuje ono maksymalnie…kwadrans. Wiemy, że może to brzmieć dziwnie – w końcu tradycyjne przygotowywanie deklaracji trwa nieraz nawet parę godzin. Nasz program do rozliczania PITów-37 powstał po to, abyś nie musiał spędzać całego dnia na liczeniu i wpisywaniu danych – w okienku aplikacji zrobisz to w kilka minut, a resztę wolnego czasu poświęcisz na coś zdecydowanie przyjemniejszego.

  • Zapomnij o długich godzinach z kalkulatorem w ręce – elektroniczny PIT-37 z PitBot to spora oszczędność Twojego cennego czasu.
  • Program do rozliczania PITu-37 zadba o poprawność Twoich danych w mgnieniu oka – nie trać godzin na żmudne sprawdzanie każdego wiersza zeznania.

Gdziekolwiek jesteś

Rozliczenia PIT-37 – z każdego miejsca i o każdej porze

PitBot to innowacyjny program do rozliczania PITu-37, który zabierzesz ze sobą tak naprawdę wszędzie. Bez różnicy, czy jesteś w domu i przygotowujesz się do złożenia deklaracji, czy pracy, na uczelni lub na drugim końcu kraju – jeśli tylko masz dostęp do sieci, możesz w łatwy i szybki sposób przygotować zeznanie w parę chwil. Pełna wygoda!

  • Rozliczenia PIT-37 przez Internet to nieograniczone możliwości.
  • Rozlicz się z Urzędem Skarbowym, skąd tylko chcesz.

Dla lubiących wygodę

Rozliczanie PIT-37 online z PitBotem – synonim wygody

Jak rozliczyć PIT-37? Najlepiej szybko i wygodnie – z takiego właśnie założenia wyszedł nasz zespół w czasie tworzenia PitBota. Co przez to rozumiemy? Tyle że nie musisz już dojeżdżać do Urzędu Skarbowego i tracić dnia, stojąc w korkach i w kolejce do okienka urzędnika. Możesz to zrobić, nie wychodząc nawet z łóżka – takie właśnie możliwości daje nasz program do rozliczenia PIT-37 przez Internet. Brzmi dobrze, prawda?

  • Rozliczanie PIT-37 bez wychodzenia z domu.
  • Nie przejmuj się długimi kolejkami i złóż zeznanie na miarę dzisiejszych czasów.

Bez ukrytych kosztów

Darmowy program PIT 2021 – wypróbuj PitBot bezpłatnie

Nasz program do PITów-37 jest narzędziem, które możesz przetestować bez ponoszenia żadnych opłat. Rejestracja jest darmowa i taka zawsze będzie. Zapłacisz dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na jeden z dostępnych pakietów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy aplikacja jest darmowa?

More

Tak. Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje.

Jakie przychody wspiera pitbot.pl?

More

Wersja podstawowa obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Co więcej, Pitbot przystosowany jest również do rozliczeń zagranicznych (e-deklaracje z załącznikiem PIT ZG). Na ten moment nie wspieramy przychodów w formie renty, emerytury czy działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że stale się rozwijamy, dlatego też tego typu opcje już niedługo mogą być dostępne! Nie wspieramy innych przychodów takich jak emerytury, renty czy działalność gospodarczą.  Pamiętaj, że ciągle się rozwijamy i taką opcję możesz wkrótce u nas zobaczyć.

Jaka niespodzianka mnie czeka po wysłaniu PIT?

More

Gdybyśmy głośno o tym pisali, to jaka byłaby to niespodzianka? Nie chcemy psuć Ci zabawy – możemy zapewnić jednak, że po wypełnieniu PIT z naszą aplikacją możesz liczyć na drobny podarunek w ramach podziękowania za zaufanie.

Czy posiadacie aplikacje na android i iOS?

More

Tak. Pitbot to program PIT przystosowany na urządzenia z systemem Android i iOS.

Czy PITBOT to jedynie aplikacja mobilna, czy jest dostępna również w wersji webowej?

More

Nasza aplikacja do PIT ma aspiracje do bycia Twoim pierwszym wyborem, dlatego też podążamy za najnowszymi trendami, nie zamykając się na żadne rozwiązanie. Pitbot dostępny jest nie tylko w wersji mobilnej, ale również jako aplikacja webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność i wygodę użytku

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

Czytaj więcej

PIT-37 za 2021 rok – kogo dotyczy?

PIT-37 to najpopularniejszy obecnie formularz rozliczeniowy w Polsce. Deklaracja ta wypełniana jest co roku przez ponad 80% podatników. Druk ten skierowany jest do osób, które rozliczają się za pośrednictwem płatnika (osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło), a także podatników osiągających dochody w ramach różnych świadczeń, w tym emerytury, renty, zasiłków czy praw autorskich.

PIT-37 do rozliczenia – kto musi, a kto nie?

Kto musi rozliczyć PIT-37? W praktyce są to osoby, o których napisaliśmy wyżej, czyli pracownicy, zleceniobiorcy, emeryci lub renciści, którzy rozliczają jedynie źródła swoich przychodów rocznych. Co ważne, deklaracja ta obejmuje wyłącznie te przychody, które są opodatkowane według skali podatkowej 17 i 32 %. W przypadku, gdy osiągałeś dochód zwolniony z podatku, nie musisz umieszczać go w tej deklaracji.

Elektroniczny PIT-37 – z czego się składa?

Planujesz rozliczyć PIT-37 online? Dowiedz się pierw, z czego tak naprawdę taki formularz się składa. W deklaracji powinien znaleźć się:

  • PIT-11 – w tym druku zamieszczany jest wykaz dochodów z pracy, umów zlecenie/o dzieło, praw autorskich czy działalności wykonywanej osobiście,
  • PIT-40A/11A – w tej deklaracji z kolei wykazuje się dochody z renty, emerytury oraz zasiłków,
  • PIT-R – w zeznaniu tym załącza się informację o dochodach z tytułu pełnienia obowiązków obywatelskich i społecznych.

Zdajemy sobie sprawę, że oznaczenia poszczególnych PITów mogą przyprawiać o ból głowy, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego programu do rozliczania PIT-37 i innych deklaracji online, w którym możesz liczyć na szybką pomoc doświadczonego doradcy, który pomoże przejść Ci przez cały proces składania zeznania do Urzędu Skarbowego i zajmie się wszystkimi formalnościami.

PIT-37 online 2021 – terminy

W obecnie obowiązującym systemie podatkowym w Polsce zawarte są terminy dostarczenia deklaracji do Urzędu Skarbowego. Radzimy ich przestrzegać – w przeciwnym razie można liczyć się z karami administracyjnymi. Jeśli chcesz uniknąć konsekwencji, rozlicz PIT-37 za 2021 roku nie później niż do 2 maja 2022 roku (piątek).

Z doświadczenia wiemy, że przygotowywanie deklaracji może zająć sporą ilość czasu, dlatego też radzimy, aby zabrać się do tego odpowiednio wcześniej. Ale mamy dobrą informację – nawet gdyby zdarzyło się, że zostawisz wszystko na ostatnią chwilę, wciąż możesz szybko sporządzić swoje zeznanie podatkowe. W jaki sposób? W tym niewątpliwie pomoże Ci nasz program do rozliczania PIT-37 za 2021 rok, czyli PitBot, w którym przygotujesz deklarację w kilka minut. Zapraszamy do przetestowania!

 

WOEM