Program do rozliczania PIT –

poznaj funkcję aplikacji PitBot

Zastanawiasz się, czy nasz program do rozliczeń PIT spełni Twoje oczekiwania? Jeśli tak to nie czekaj i poczytaj o wszystkich dostępnych funkcjach PitBota. Poznaj aplikację bliżej i przekonaj się, że składanie deklaracji może być wygodne, szybkie i bezpieczne – zapraszamy do przetestowania już dziś!

Rozlicz PIT teraz

Program do rozliczeń PIT w Polsce – jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Dołącz do grona
zadowolonych użytkowników

Ja nie ogarniam, moim Pitem zawsze zajmowała się księgowa😂. Tym razem spróbowałem własnych sił i nie miałem pojęcia, że to może być takie proste. Dzięki Pitbot

To chyba taka pierwsza aplikacja, która umożliwia proste wypełnianie PIT. Może nie błyskawicznie bo mi zajęło to ponad 20 minut🤭🤭 ale faktycznie bardzo prosto. Polecam

Jestem zielony w pitach🤢🤢🤢 dzięki pitbot za ułatwienie rozliczenia. Dobra robota

Najczęściej zadawane pytania

CZY APLIKACJA JEST DARMOWA?

More

Tak. Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje.

JAKIE PRZYCHODY WSPIERA PITBOT.PL?

More

Wersja podstawowa obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Co więcej, Pitbot przystosowany jest również do rozliczeń zagranicznych (e-deklaracje z załącznikiem PIT ZG). Na ten moment nie wspieramy przychodów w formie renty, emerytury czy działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że stale się rozwijamy, dlatego też tego typu opcje już niedługo mogą być dostępne! Nie wspieramy innych przychodów takich jak emerytury, renty czy działalność gospodarczą.  Pamiętaj, że ciągle się rozwijamy i taką opcję możesz wkrótce u nas zobaczyć.

JAKA NIESPODZIANKA MNIE CZEKA PO WYSŁANIU PIT?

More

Gdybyśmy głośno o tym pisali, to jaka byłaby to niespodzianka? Nie chcemy psuć Ci zabawy – możemy zapewnić jednak, że po wypełnieniu PIT z naszą aplikacją możesz liczyć na drobny podarunek w ramach podziękowania za zaufanie.

CZY POSIADACIE APLIKACJE NA ANDROID I IOS?

More

Tak. Pitbot to program PIT przystosowany na urządzenia z systemem Android i iOS.

CZY PITBOT TO JEDYNIE APLIKACJA MOBILNA, CZY JEST DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W WERSJI WEBOWEJ?

More

Nasza aplikacja do PIT ma aspiracje do bycia Twoim pierwszym wyborem, dlatego też podążamy za najnowszymi trendami, nie zamykając się na żadne rozwiązanie. Pitbot dostępny jest nie tylko w wersji mobilnej, ale również jako aplikacja webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność i wygodę użytku.

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

Czytaj więcej

Program do wysłania PITu przez Internet – parę słów o PitBot

PitBot to nowy program do rozliczania PITów online, który powstał po to, aby składanie rocznej deklaracji podatkowej było proste i przyjemne, a nie jak do tej pory – czasochłonne i stresujące. Czy jest to w ogóle możliwe?

Oczywiście, że tak! Jeszcze do niedawna mogłoby się wydawać, że sprawy podatkowe zawsze będą powodować niemały ból głowy przez swoją zawiłość. Przepisy często pozostają takie same, ale technika wciąż idzie do przodunajlepszym tego przykładem jest nasz program do liczenia PIT.

PitBot to prosta aplikacja webowa i mobilna, dzięki której w parę chwil przygotujesz e-deklarację do wybranego Urzędu Skarbowego. Nasze narzędzie działa tak, aby wypełnienie i złożenie zeznania było przede wszystkim wygodne, dlatego też cały proces odbywa się drogą elektroniczną – proste, prawda?

Program do rozliczania PIT – e-deklaracje są w modzie

Jak pokazują statystyki programy do rozliczania PITów z roku na rok są coraz chętniej wykorzystywane. Nas ten fakt absolutnie nie dziwi – w końcu, po co marnować czas na dojazd i papier na przygotowanie fizycznego zeznania podatkowego, skoro można to zrobić w formie e-deklaracji? Takie rozwiązanie nie wymaga wychodzenia z domu i stania w nieraz kilkugodzinnych kolejkach do okienka w Urzędzie Skarbowym, a jak wiadomo – czas jest dla każdego ważny.

PitBot – program do rozliczania PIT online, z którym składanie deklaracji trwa tylko kilka minut

Skoro mowa o czasie…zapewne wiesz z doświadczenia, że obliczanie i wypełnianie PITu zajmowało nieraz nawet parę godzin. Do tego również dochodzi fakt udania się do Urzędu Skarbowego i czekania w kolejce – i tak właśnie mijaj dzień. Dziś, wykorzystując program do elektronicznego wysyłania PIT, jakim jest PitBot, możesz skrócić ten czas z kilku godzin do maksymalnie kilkunastu minut. Tyle zazwyczaj trwa podawanie danych z naszym narzędziem. Szybciej się już nie da – chyba że wprowadzimy w przyszłości dodatkowe ułatwienia – poprzeczkę jednak zawiesiliśmy sobie wysoko!

Najlepszy program do PIT 2022/2023 – taki, który zapewnia bezpieczeństwo

PitBot to w pełni bezpieczny program do rozliczania PIT. Wiemy, jak ważna jest ochrona danych – zwłaszcza w czasach cyfryzacji. Dlatego też ze swojej strony możemy zapewnić Ci pełne szyfrowanie informacji, które są następnie przechowywane na serwerach bazujących na wielu nowoczesnych zabezpieczeniach. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań – wszystko po to, aby rozliczanie się z Urzędem Skarbowym było przede wszystkim bezpieczne.

Program do samodzielnego rozliczenia PIT 2022/2023 – samemu lub ze specjalistą PitBot

PitBot to program do złożenia PIT, który możesz bez problemu wypełnić i wysłać samodzielnie lub z pomocą doświadczonego doradcy. Wszystko w czasie rzeczywistym – wystarczy, że otworzysz okienko czatowe i gotowe. Możesz liczyć na wsparcie specjalisty, dla którego składanie zeznania to chleb powszedni. W razie pytań natychmiastowo otrzymasz odpowiedź, dzięki czemu nie będziesz musiał chodzić lub dzwonić do urzędników w potwierdzenia tego, czy wszystko, co zamieściłeś w deklaracji, jest zgodne.

PitBot – program do wysyłania PIT o przejrzystym interfejsie

Co jeszcze sprawia, że PitBot cieszy się pozytywnymi opiniami wśród podatników? Do głównych czynników zaliczyć musimy m.in. czytelny interfejs. Wiemy, że zarówno składanie deklaracji, jak i sam system podatkowy w naszym kraju jest zagmatwany, dlatego też stworzyliśmy bardzo intuicyjną aplikację, która już od pierwszego uruchomienia jest łatwa w obsłudze. PitBot to prosty program do rozliczenia PIT, który podzielony jest na specjalne moduły, dzięki którym w łatwy sposób załączysz niezbędne dokumenty, a w razie potrzeby skontaktujesz się z naszymi doradcami.

PitBot – darmowy program do PIT, czyli w uczciwej cenie!

Jaki program do rozliczenia PIT wybrać? Najlepiej taki, który nie narazi Cię na żadne ukryte koszty. PitBot nie działa w ten sposób – rejestrując się, nie musisz martwić się o stan swojego konta bankowego. Wypróbuj bezpłatnie – zapłacisz wtedy, gdy zdecydujesz się na rozszerzony pakiet.

PitBot to program do rozliczania PIT dla młodych i tych nieco starszych

Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku – jeżeli ciąży na Tobie obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym, powinieneś zadbać o to, aby Twoja deklaracja podatkowa była poprawnie wypełniona. Dzięki wspomnianemu wcześniej czytelnemu interfejsowi z naszego programu z powodzeniem skorzystają nie tylko młodsze osoby, dla których technologia nie ma tajemnic, ale również starsi podatnicy, którzy na co dzień nie siedzą w nowinkach technologicznych. Prostota użytku oraz pomoc od specjalisty na każdym kroku sprawia, że program do wysyłania PITów PitBot jest narzędziem dla każdego – przekonaj się sam!

Program do rozliczania podatku dostępny na każdym urządzeniu

Nasz program do składania PITów przez Internet możesz wypróbować tak naprawdę na każdym urządzeniu, które jest podłączone do sieci. Nieważne, czy jest to komputer stacjonarny, laptop, smartfon czy tablet. PitBot uruchomisz w przeglądarce lub pobierając ją ze sklepu Play, lub AppStore.

Jesteś zainteresowany? W takim razie pobierz darmowy program do rozliczania podatku w Polsce i ciesz się poprawnie wypełnionym i dostarczonym zeznaniem w kilka minut – zapraszamy do przetestowania! A jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pozostajemy otwarci na kontakt. Zaufaj sprawdzonemu narzędziu i nie stresuj się już nigdy więcej żadnymi formalnościami.

WOEM