Automatyczny wybór urzędu skarbowego

Składając coroczne zeznanie podatkowe, należy wysłać je do właściwego urzędu skarbowego. Właściwego, czyli jakiego? Takie pytanie zadają sobie co roku podatnicy, którzy do końca nie wiedzą, jak ruszyć ze swoją deklaracją dalej. W tym miejscu pojawia się PitBot, czyli aplikacja, która wyszuka za Ciebie odpowiednią placówkę.

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Zero nerwów

Wybór dokonany za Ciebie

PitBot jest po to, aby maksymalnie ułatwiać życie związane z podatkami. Nasz zespół wie, że komplikacje często zaczynają się już na etapie wyboru urzędu skarbowego, do którego należy dostarczyć deklarację. Nasza aplikacja do rozliczeń podatkowych w Polsce zrobi to za Ciebie – dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas i nerwów – zobacz, jak to działa w praktyce!

Wygoda na pierwszym miejscu

Automatyczne wybranie urzędu – wszystko dla Twojej wygody!

Przygotowywanie deklaracji podatkowej, sprawdzanie po kilkanaście razy poprawności danych i szukanie właściwego urzędu – tak to jeszcze niedawno wyglądało. Na szczęście pojawił się PitBot, który jest synonimem podatkowej wygody – właśnie po to powstał nasz program – rozliczanie się z fiskusem powinno być proste, szybkie i wygodne!

Najczęściej zadawane pytania

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM