Generowanie Urzędowego Poświadczenia Odbioru

Chcąc rozliczyć swój PIT przez Internet, należy pamiętać o pobraniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru. Na co dzień nie każdy podatnik o tym pamięta – na szczęście jest PitBot, który posiada funkcję automatycznego generowania UPO. Od razu dostajesz dokument i wiesz, że deklaracja trafiła w ręce urzędników – zero stresu!

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Śpisz spokojnie

UPO, czyli potwierdzenie dostarczenia deklaracji do urzędu

Rozliczanie podatków przez Internet wiąże się z pobraniem Urzędowego Poświadczenia Odbioru. Stanowi ono potwierdzenie dostarczenia deklaracji do właściwego urzędu skarbowego, dzięki czemu podatnik zyskuje pewność, że wszystko zostało prawidłowo wykonane. Dzięki PitBot nie musisz pamiętać o jego pobraniu – nasz program zrobi to za Ciebie!

Druk do ręki

Automatyczne generowanie druku – prostota przede wszystkim

PitBot posiada wbudowaną funkcję automatycznego wygenerowania Urzędowego Poświadczenia Odbioru, które otrzymasz od razu po wysłaniu deklaracji za pomocą naszego programu. Nie musisz nic dodatkowego robić, aby uzyskać takie potwierdzenie – wysyłasz deklarację za pomocą PitBota i gotowe – druk automatycznie zostanie sporządzony. Proste, prawda?

Najczęściej zadawane pytania

Czy aplikacja jest darmowa?

More

Tak. Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje.

Jakie przychody wspiera pitbot.pl?

More

Wersja podstawowa obejmuje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Co więcej, Pitbot przystosowany jest również do rozliczeń zagranicznych (e-deklaracje z załącznikiem PIT ZG). Na ten moment nie wspieramy przychodów w formie renty, emerytury czy działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że stale się rozwijamy, dlatego też tego typu opcje już niedługo mogą być dostępne! Nie wspieramy innych przychodów takich jak emerytury, renty czy działalność gospodarczą.  Pamiętaj, że ciągle się rozwijamy i taką opcję możesz wkrótce u nas zobaczyć.

Jaka niespodzianka mnie czeka po wysłaniu PIT?

More

Gdybyśmy głośno o tym pisali, to jaka byłaby to niespodzianka? Nie chcemy psuć Ci zabawy – możemy zapewnić jednak, że po wypełnieniu PIT z naszą aplikacją możesz liczyć na drobny podarunek w ramach podziękowania za zaufanie.

Czy posiadacie aplikacje na android i iOS?

More

Tak. Pitbot to program PIT przystosowany na urządzenia z systemem Android i iOS.

Czy PITBOT to jedynie aplikacja mobilna, czy jest dostępna również w wersji webowej?

More

Nasza aplikacja do PIT ma aspiracje do bycia Twoim pierwszym wyborem, dlatego też podążamy za najnowszymi trendami, nie zamykając się na żadne rozwiązanie. Pitbot dostępny jest nie tylko w wersji mobilnej, ale również jako aplikacja webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność i wygodę użytku

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM