Kody rabatowe do partnerów

Rozliczenia podatkowe z PitBotem opłacają się – i to dosłownie! Dla naszych klientów przewidziane są specjalne kody rabatowe. Zobacz, że płacenie podatków może nieść korzyści!

Rozlicz PIT teraz

Jak to działa?

Rozliczanie PITu nie należy do najmilszych rzeczy na świecie. Dlatego PitBot bierze sprawy w swoje ręce i sprawia, że złożenie deklaracji zajmuje parę minut i ogranicza formalności do absolutnego minimum. Jak działa nasz program do rozliczenia PIT? Szybko, sprawnie i bezpiecznie, czyli tak, jak lubimy.

Załóż bezpłatne konto

Zakładając konto, nie musisz obawiać się o żadne ukryte koszty – przetestuj PitBot, czyli w darmowy program do rozliczenia PIT!

Wybierz potrzebną funkcję

PitBot to program do wypełniania PIT o przejrzystym interfejsie. Znajdź funkcję w parę sekund i zacznij wypełniać swoją e-deklarację.

Wprowadź swoje dane

Wypełnij wymagane pola i prześlij zeznanie do urzędu. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć – to prostsze, niż kiedykolwiek było!

Szybki i wygodny sposób rozliczania

Przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut. 100% online bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było!

Płacąc, zyskujesz

Korzyści z podatków? Z PitBotem to możliwe!

Płacenie podatków – dwa słowa, które tworzą mieszankę wybuchową. Nikt tego nie lubi, praktycznie każdy pod to podlega. Na szczęście istnieją sposoby, aby nieco umilić sobie rozliczanie się z fiskusem – zachętą mogą być m.in. specjalne kody rabatowe, które przygotowaliśmy dla każdego klienta, który obdarzy PitBot zaufaniem. Sprawdź, że z naszym programem zawsze zyskujesz – nawet jeśli wciąż mówimy o podatkach!

Nagrody, które Ci się spodobają

Kody rabatowe od PitBot – poznaj naszych partnerów

Współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku markami, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów w całej Polsce. Po wysłaniu deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe na zakupy w takich serwisach jak New Balance, Zalando Lounge, Gatta, Przyjaciele Kawy czy Bon Prix. Skorzystaj już dziś i oszczędź nie tylko na podatkach, ale na następnych zakupach!

Najczęściej zadawane pytania

Za wysłane zeznanie z Pitbot należy się nagroda! 🏆🏆

Rozlicz PIT teraz

Skorzystaj z najnowocześniejszej aplikacji do rozliczeń podatkowych w Polsce i ciesz się z nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Z PitBotem zyskujesz podwójnie! Brzmi zachęcająco? No to dalej – wypróbuj narzędzie i zobacz, że rozliczanie się z Urzędem Skarbowym naprawdę może się opłacać! Po wysłanej deklaracji podatkowej odbierzesz kody rabatowe do serwisów naszych Partnerów. To nic nie kosztuje. 

WOEM